W Schronisku w Dalabuszkach świętowaliśmy Dzień Psa

Pracownicy Schroniska dla Zwierząt w Dalabuszkach i wolontariusze Gostyńskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt „Noe” dbają o psy na co dzień. Pamiętają również o ich świętach. Z okazji Dnia Psa został w schronisku zorganizowany w dniu 3 lipca festyn. Dzieci odwiedzające schronisko wzięły udział w wielu zabawach i konkursach. Były również konkurencje rodzinne, w których trzeba było wykazać się wiedzą o rasach psów oraz zasadach opiekowania się czworonożnymi przyjaciółmi. Wiele psiaków kilkakrotnie wyszło na spacer z rodzinami, które odwiedziły nasze schronisko. Wielu gości przyniosło psiakom prezenty w postaci karmy i smakołyków. Od Stowarzyszenia z okazji swojego święta psiaki dostały kiełbaski.