Zapraszamy na Festyn „Dzień Psa” do Schroniska dla Zwierząt w Dalabuszkach – 3 lipca 2016 r.

Festyn Psa 2016Gostyńskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt „Noe” zaprasza w niedzielę 3 lipca od godziny 14:00 do 17:00 na Festyn „Dzień Psa” do Schroniska dla Zwierząt w Dalabuszkach.

Festyn jest organizowany przez Stowarzyszenie w ramach  projektu pt. „Dobrze, że jesteś z nami – od schroniska do skutecznej adopcji” i współfinansowany przez Bank BGŻ BNP Paribas  S.A. Wolontariusze poprowadzą dla dzieci konkurencje, zabawy, gry edukacyjne, opowiedzą o odpowiedzialnej adopcji, zasadach opiekowania się zwierzętami i korzyściach z ich posiadania. Wyjaśnią również na czym polega ich praca, rozdadzą ulotki i materiały edukacyjne propagujące wolontariat, oprowadzą po schronisku i przedstawią zwierzęta przygotowane do adopcji. Uczestnicy festynu będą mogli w towarzystwie wolontariuszy pójść na spacer z psem.