Praca licencjacka o naszym Stowarzyszeniu

DariaPani Daria Dalaszyńska studentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu obroniła na „piątkę” pracę licencjacką na temat „Kształtowanie wizerunku organizacji non-profit na przykładzie Gostyńskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt NOE”. Wyniki analizy informacji prasowych o działalności, wydawanych materiałów promocyjnych oraz badań ankietowych przeprowadzonych wśród gimnazjalistów, spośród których rekrutują się nasi wolontariusze, wskazują, że od 2007 roku zbudowaliśmy w środowisku pozytywny wizerunek naszego Stowarzyszenia.  Autorka zwróciła naszą uwagę na większe wykorzystanie w komunikacji z odbiorcami oficjalnej strony Stowarzyszenia. Wnioski z badań wykorzystamy w działaniach promocyjnych i informacyjnych. Gratulujemy i dziękujemy Pani Darii.