Konkurs filmowy dla gimnazjalistów pt. „Droga zwierzęcia od bezdomności do adopcji”

komkurs filmowy 2016Gostyńskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt „Noe” zaprasza uczniów gimnazjów z terenu powiatu gostyńskiego do udziału w konkursie filmowym „Droga zwierzęcia od bezdomności do adopcji”. Konkurs organizowany jest przez Gostyńskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt „NOE” w ramach  projektu pt. „Dobrze, że jesteś z nami – od schroniska do skutecznej adopcji” i współfinansowany przez Bank BGŻ BNP Paribas  S.A. Celem konkursu jest zainteresowanie młodzieży wolontariatem na rzecz Stowarzyszenia i schroniska dla bezdomnych zwierząt, przeciwdziałanie bezdomności zwierząt, rozwijanie zainteresowań uczniów i prezentacja osiągnięć uczestników konkursu.  Prace konkursowe mogą zgłaszać indywidualni autorzy lub zespoły autorskie w terminie do 15 września 2016 r. Film (dowolny gatunek, np. fabuła, dokument, animacja) powinien mieć długość od 5 do 7 minut i może zostać zrealizowany np. telefonem komórkowym, tabletem, aparatem cyfrowym.  Nagrodą dla zwycięskiego filmu (I miejsce) będzie jego emisja w Kinie „Pod Kopułą” w Gostyniu w dniu 6 października 2016 r. Autorzy (odpowiednio zespoły autorskie) trzech najlepszych prac otrzymają nagrody ufundowane przez Stowarzyszenie w postaci bonów zakupowych do realizacji w sklepach sieci Empik (I miejsce – 200 zł, II miejsce – 100 zł, III miejsce – 50 zł). Ponadto zwycięzcy wskażą organizacje działające na rzecz zwierząt, którym zostanie przekazane wsparcie finansowe pochodzące z darowizny Banku BGŻ BNP Paribas  S.A.

Szczegółowe informacje na temat konkursu zawiera REGULAMIN.