Edmund dla wolontariuszki Stowarzyszenia

Jonna (1)Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza co roku w grudniu na Gali Wolontariusza Roku Powiatu Gostyńskiego „Edmundy” wręczane są statuetki dla najbardziej zasłużonych wolontariuszy. W tym roku tą prestiżową nagrodę otrzymała nasza wolontariuszka Joanna Naskręt.

Nie mamy wątpliwości, że ta statuetka trafiła w odpowiednie ręce. Asia od lat całym sercem oddana jest pracy na rzecz zwierząt. Zaangażowała się w pracę schronisk w Dalabuszkach oraz w Smogorzewie. Uratowała również wiele zwierząt, które przeszły przez jej dom zanim trafiły do domów adopcyjnych. Pracuje nieodpłatnie trzecią kadencję w zarządzie Gostyńskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt „NOE”.  Angażuje się we wszystkie medialne akcje na rzecz zwierząt  oraz w akcję sterylizacji kotów, która jest najskuteczniejszym sposobem walki z ich bezdomnością. Jednocześnie Asia to miła koleżanka, na którą zawsze można liczyć.

Gratulujemy Pani Joanno.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.