Wolontariusze Stowarzyszenia świętowali w dniu 5 grudnia 2019 r.

dzień wolontariusza 2019 (4)W Międzynarodowym Dniu Wolontariusza w imieniu zarządu Stowarzyszenia NOE dziękujemy wszystkim naszym wolontariuszom za Wasz trud i bezinteresowna pracę. Jesteśmy wdzięczni, że zawsze możemy na Was liczyć.To dzięki Wam pomogliśmy tylu zwierzakom.To dzięki Wam zaopiekowane są koty miejskie, prowadzona jest ich sterylizacja i leczenie, wyprowadzane są regularnie psy w schroniskach w Dalabuszkach i Smogorzewie, prowadzone są zbiórki karmy i prelekcje dla dzieci w szkołach i przedszkolach. Dziękujemy, że z nami jesteście.
Bardzo dziękujemy Aleksandrze i Maciejowi Gerowskim INKa studio za zaprojektowanie kalendarzy oraz wszelkie prace graficzne wykonywane dla naszego Stowarzyszenia. Dziękujemy za współpracę państwu Sylwii i Janowi Meisnerowskim, Marii Klonowskiej Novawet gabinet weterynaryjny, Przychodni dla zwierząt Koala z Leszna, Natalii Chojnackiej z Psitulanka fryzjer dla psów i hotel za przepiękne metamorfozy naszych podopiecznych. Dziękujemy Pani Aleksandrze Adamczak i Stanisławowi Szymkiewiczowi za przepiękny mural na budynku schroniska. Dziękujemy naszym pracownikom schroniska: Aleksandrze Gerowskiej, Marcie Gron, Dorocie Polnej, Panu Geniowi z Dyrektorem Marcinem Krawcem na czele za wspaniałą współpracę i poświęcenie na rzecz bezdomnych zwierząt. Dziękujemy naszym wspaniałym wolontariuszom, to dziś Wasze święto.

Alicja Jerszyńska

dzień wolontariusza 2019 (5)

dzień wolontariusza 2019 (3)

dzień wolontariusza 2019 (2)