Koci balik dla najmłodszych 2019 już za nami

W niedzielę 27 stycznia 2019 r. w ostatni dzień zimowych ferii Gostyńskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt Noe z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Kota (17 lutego) zorganizowało Koci Balik dla najmłodszych w Gostyńskim Ośrodku Kultury „Hutnik”. Na wstępie piosenkę „Kotek Kłopotek” zaśpiewały dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 4 w Gostyniu. Później rozpoczęła zabawa. Każdy mógł upodobnić się do czworonożnych mruczących przyjaciół dzięki wykonywanemu przez wolontariuszki kociemu makijażowi.

Tańce, konkursy z nagrodami oraz wspólna zabawa przyciągnęły tłumy do Gostyńskiego Hutnika. Główna ideą Kociego Baliku była edukacja najmłodszych uczestników poprzez zabawę. W gry, konkursy wplatamy takie elementy, które zwracają uwagę na prawidłowe zachowanie wobec zwierząt oraz opiekę nad nimi. Z roku na rok Koci Balik cieszy się coraz większą frekwencją.

Dziękujemy za liczne przybycie, przepiękne stroje i kocie akcenty. Dziękujemy dzieciom i jej wychowawczyni z Przedszkola Miejskiego nr 4 w Gostyniu. Dziękujemy również naszej kociej animatorce Magdzie, za wspólną zabawę i konkursy. Mamy nadzieję, że sprawiliśmy radość naszym najmłodszym uczestnikom i ich rodzicom.

Poniżej galeria zdjęć

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.