Rok Wolontariatu w Skoraszewicach

24 Skoraszewice rok wolontariatu (4)kwietnia br. pani Alicja Jerszyńska spotkała się z przedszkolakami i uczniami Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Skoraszewicach w gminie Pępowo. Opowiedziała dzieciom na czym polega praca wolontariuszy Stowarzyszenia NOE. Uczniowie przedstawili swój udział w wolontariacie na rzecz chorych dzieci, pensjonariuszy domów pomocy społecznej oraz zwierząt. Dzieci przygotowały wielką pakę karmy dla psiaków, którą pani Jerszyńska przekazała do Schroniska w Dalabuszkach.

Skoraszewice rok wolontariatuSkoraszewice rok wolontariatu (3) Skoraszewice rok wolontariatu (2)Skoraszewice rok wolontariatu (1)