Konferencja dla nauczycieli szkół podstawowych, gimnazjów i przedszkoli z gminy Gostyń – „Nasi bracia mniejsi – pomoc, odpowiedzialność, przyjaźń”

Gostyńskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt „Noe”  w ramach realizacji zadania publicznego współfinansowanego przez Gminę Gostyń „Nasi bracia mniejsi – pomoc, odpowiedzialność, przyjaźń” zaprasza nauczycieli szkół podstawowych, gimnazjów i przedszkoli z gminy Gostyń (przyrody, biologii, edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego) zainteresowanych tematyką ochrony zwierząt, przeciwdziałania ich bezdomności oraz wolontariatem na rzecz schroniska dla zwierząt w Dalabuszkach na konferencję, która odbędzie się w sali konferencyjnej Fundacji Absolwent (ul. St. Helsztyńskiego 3) w dniu 15 grudnia 2015 r. o godz.18.00 (czas trwania spotkania 2 godziny). Uczestnicy spotkania otrzymają poczęstunek podczas przerwy kawowej.