Anioły Dobroci rozdane

18 grudnia 2014 r. na spotkaniu podsumowującym stary rok po raz pierwszy w historii Gostyńskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt „Noe” wyróżniliśmy wspomagających nas przyjaciół tytulem „Anioł Dobroci” oraz jak co roku nagrodziliśmy najaktywniejszych wolontariuszy tytułem „Wolontariusz Roku”.

To wspaniałe, że wokół nas są  ludzie, którzy wierzą w to co robimy, mają do nas zaufanie, dają nam swoje pieniądze, mówią nam – „Szanujemy Was za to co robicie”. To dla nas bardzo ważne. To dla nas źródło siły, chęci działania i dumy. Dlatego postanowiliśmy naszych przyjaciół i darczyńców wyróżnić tytułem „Anioł Dobroci”.

W roku 2014 laurem „Anioł Dobroci” zostali wyróżnieni:

1)      Pani Iwona Albert

2)      Pani Anna Glonek-Busz

3)      Pan Maciej Czajka

4)      Lecznica dla Zwierząt „Koala” reprezentowana przez Pana Piotra Wojteckiego

5)      Pani Hanna Jankowska

6)      Pani Roma Jaźwińska

7)      Pan Jerzy Jakub Kulak

8)      Pan Marcin Krawiec

9)      Pani Elżbieta Naglak

10)   Pani Martyna Piechocka

11)   Pani Anna Plewa

12)   Pan Waldemar Sadowski

13)   Pan Sylwia Sperling

14)   Pan Zygmunt Wabiński

15)   Pan Szymon Wabiński

16)   Pani Sylwia Zeh-Waligóra

17)   Pan Kajetan Warzecha

18)   Pani Ludwika Własińska

Wolontariusze roku to młodzież, której wiele zawdzięczamy. Pracują ofiarnie na rzecz Stowarzyszenia i naszych zwierzaków, sprzątając kojce i kociarnię, wyprowadzając psy, socjalizując koty, organizując zbiórki karmy, poszukując domów dla bezdomnych zwierząt, pisząc wiersze i niezwykłe teksty na strony adopcyjne o naszych podopiecznych. Za to wszystko bardzo im dziękujemy.

Fot. Joanna Naskręt i Hanna Jankowska